P22/13-3F46
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P22/13-3F46
Kaihanga / Waitohu: FERROXCUBE
Whakaahuatanga hua P CORES 2PC SET
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P22/13-3F46
Tau Wae P22/13-3F46 Kaihanga FERROXCUBE
He Rahinga Kei te wātea 50737 pcs Pepa Raraunga
Whānui - Te manawanui ±25%
Pūrere Pūrere Whakarato P 22 x 13 Raupapa *
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 50.9 Tuhinga 3F46
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tautuhi Inanga (Al) 1.7µH
Teitei 13.40mm Putanga Ungapped
Whakaoti Uncoated Te Mahinga Pumau (μe) 670
Te Riki Marae Mahinga (Ve) mm³ 2000 Te roa o te roa (te) mm 31.5
Te Painga Mahinga (Ae) mm² 63.4 Taimana 22.00mm