P1553AB60RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1553AB60RP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1553AB60RP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC SYM 3CHP 130V 250A TO220
Ngā Rauemi: P1553AB60RP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1553AB60RP
Tau Wae P1553AB60RP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC SYM 3CHP 130V 250A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4342 pcs Pepa Raraunga P1553AB60RP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 8V Momotuhi - Tae Atu 130V
Tuhinga o mua - Breakover 180V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-220-3 No Tab
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 60pF, 95pF