P1553AB60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1553AB60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1553AB60
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR 3CHP 130V 250A TO-220
Ngā Rauemi: P1553AB60.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1553AB60
Tau Wae P1553AB60 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR 3CHP 130V 250A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4618 pcs Pepa Raraunga P1553AB60.pdf
Tuhinga o mua - I te State 8V Momotuhi - Tae Atu 130V
Tuhinga o mua - Breakover 180V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 No Tab
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 60pF, 95pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P1553AAL60
P1553AAL60
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC SYM 3CHP 130V 150A TO220
I roto i te taonga: 49089 pcs
Tikiake: P1553AAL60.pdf
RFQ
P1553ABL60
P1553ABL60
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC SYM 3CHP 130V 250A TO220
I roto i te taonga: 38435 pcs
Tikiake: P1553ABL60.pdf
RFQ
P1553AB60RP
P1553AB60RP
Tikiake: P1553AB60RP.pdf
P1553AA60
P1553AA60
Whakaahuatanga: SIDACTOR 3CHP 130V 150A TO-220
Tikiake: P1553AA60.pdf
P1553ABL
P1553ABL
Whakaahuatanga: SIDACTOR 3CHP 130V 250A TO-220
Tikiake: P1553ABL.pdf
P1553AB
P1553AB
Whakaahuatanga: SIDACTOR 130V SURGE SUP M TO220