P1500EAL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1500EAL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1500EAL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 140V 150A TO-92
Ngā Rauemi: P1500EAL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1500EAL
Tau Wae P1500EAL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 140V 150A TO-92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 150843 pcs Pepa Raraunga P1500EAL.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 140V
Tuhinga o mua - Breakover 180V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 40pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P1500EALRP1
P1500EALRP1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 140V 150A TO-92
I roto i te taonga: 124036 pcs
Tikiake: P1500EALRP1.pdf
RFQ
P1500EBLAP
P1500EBLAP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 140V 250A TO-92
I roto i te taonga: 101493 pcs
Tikiake: P1500EBLAP.pdf
RFQ
P1500EB
P1500EB
Whakaahuatanga: SIDACTOR BIDIR 140V 250A TO-92
Tikiake: P1500EB.pdf
P1500EALAP
P1500EALAP
Tikiake: P1500EALAP.pdf
P1500EBL
P1500EBL
Tikiake: P1500EBL.pdf
P1500EAAP
P1500EAAP
Tikiake: P1500EAAP.pdf
P1500EA
P1500EA
Whakaahuatanga: SIDACTOR SURGE SUP TO-92 140V
Tikiake: P1500EA.pdf
P1500EARP1
P1500EARP1
Tikiake: P1500EARP1.pdf
P1500EALRP2
P1500EALRP2