P1500EBLAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1500EBLAP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1500EBLAP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 140V 250A TO-92
Ngā Rauemi: P1500EBLAP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1500EBLAP
Tau Wae P1500EBLAP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 140V 250A TO-92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101493 pcs Pepa Raraunga P1500EBLAP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 140V
Tuhinga o mua - Breakover 180V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 55pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P1500EARP1
P1500EARP1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 140V 150A TO-92
I roto i te taonga: 3989 pcs
Tikiake: P1500EARP1.pdf
RFQ
P1500EALRP2
P1500EALRP2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 110957 pcs
Tikiake: P1500EALRP2.pdf
RFQ
P1500EBL
P1500EBL
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 140V 250A TO-92