P0080SBMC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P0080SBMC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P0080SBMC
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR MC BI 6V 250A DO-214AA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P0080SBMC
Tau Wae P0080SBMC Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR MC BI 6V 250A DO-214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4882 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - Tae Atu 6V Tuhinga o mua - Breakover 25V
Raupapa SIDACtor® Packaging Bulk
Paa / Case DO-214AA, SMB Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A Te kaha 150pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P0080SBLRP
P0080SBLRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 6V 250A DO-214AA
I roto i te taonga: 155975 pcs
Tikiake: P0080SBLRP.pdf
RFQ
P0080SCLRP
P0080SCLRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 6V 400A DO-214AA
I roto i te taonga: 119875 pcs
Tikiake: P0080SCLRP.pdf
RFQ
P0080SB
P0080SB