P0080SBLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P0080SBLRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P0080SBLRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 6V 250A DO-214AA
Ngā Rauemi: P0080SBLRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P0080SBLRP
Tau Wae P0080SBLRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 6V 250A DO-214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155975 pcs Pepa Raraunga P0080SBLRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 6V
Tuhinga o mua - Breakover 25V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 50mA Te kaha 150pF