MINIASMDC075F/33-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MINIASMDC075F/33-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 750MA 33V 1812
Ngā Rauemi: MINIASMDC075F/33-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MINIASMDC075F/33-2
Tau Wae MINIASMDC075F/33-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 750MA 33V 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 188790 pcs Pepa Raraunga MINIASMDC075F/33-2.pdf
Raupapa * Ētahi Ingoa RF4567-000
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks