MINIASMDC075F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINIASMDC075F/24-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MINIASMDC075F/24-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Ngā Rauemi: 1.MINIASMDC075F/24-2.pdf2.MINIASMDC075F/24-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MINIASMDC075F/24-2
Tau Wae MINIASMDC075F/24-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161742 pcs Pepa Raraunga 1.MINIASMDC075F/24-2.pdf2.MINIASMDC075F/24-2.pdf
Momotuhi - Max 24V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 300ms Te matotoru (Max) 0.057" (1.46mm)
Rahi / Rahi 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm) Raupapa PolySwitch®, miniASMD
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 290 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 90 mOhms
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1812 (4532 Metric), Concave Ētahi Ingoa MINIASMDC075F/24-2CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 750mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 1.5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 750mA Whakaaetanga -