MBRD10200CT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRD10200CT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 200V 5A TO252
Ngā Rauemi: MBRD10200CT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRD10200CT
Tau Wae MBRD10200CT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 5A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80423 pcs Pepa Raraunga MBRD10200CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa MBR Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa F7360TR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRD10100CTTR
MBRD10100CTTR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V DPAK
I roto i te taonga: 362111 pcs
Tikiake: MBRD10100CTTR.pdf
RFQ
MBRD10100TR
MBRD10100TR
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V DPAK
I roto i te taonga: 485574 pcs
Tikiake: MBRD10100TR.pdf
RFQ
MBRD10200CT-13
MBRD10200CT-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 200V 5A TO252