MBRD10150CT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRD10150CT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO252
Ngā Rauemi: MBRD10150CT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRD10150CT
Tau Wae MBRD10150CT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92264 pcs Pepa Raraunga MBRD10150CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 950mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa MBR Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa F7359CT
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 150V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A