LVR100S-240
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVR100S-240 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVR100S-240
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 240V 1A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.LVR100S-240.pdf2.LVR100S-240.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVR100S-240
Tau Wae LVR100S-240 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 240V 1A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107170 pcs Pepa Raraunga 1.LVR100S-240.pdf2.LVR100S-240.pdf
Momotuhi - Max 240V (265V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 21s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.736" Dia x 0.201" T (18.70mm x 5.10mm) Raupapa PolySwitch®, LVR
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 580 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 218 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RF3175-000
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.400" (10.15mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.961" (24.40mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) 1A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 2A Anei - Max 10A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1A Whakaaetanga CQC, CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LVR100S
LVR100S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 240V 1A RADIAL