LVR075S-240
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVR075S-240 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVR075S-240
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 240V 750MA RADIAL
Ngā Rauemi: 1.LVR075S-240.pdf2.LVR075S-240.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVR075S-240
Tau Wae LVR075S-240 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 240V 750MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136521 pcs Pepa Raraunga 1.LVR075S-240.pdf2.LVR075S-240.pdf
Momotuhi - Max 240V (265V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 18s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.450" L x 0.189" W (11.43mm x 4.80mm) Raupapa PolySwitch®, LVR
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 839 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 316 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RF3174-000
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.921" (23.40mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) 750mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 1.5A Anei - Max 7.5A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 750mA Whakaaetanga CQC, CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LVR075S
LVR075S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 240V 750MA RADIAL
I roto i te taonga: 82205 pcs
Tikiake: LVR075S.pdf
RFQ
LVR075S-2
LVR075S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse