LSRU-115-UT-3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LSRU-115-UT-3
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua LOAD SENSOR/ 115V/ 25-100A/ UC
Ngā Rauemi: LSRU-115-UT-3.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Waehere Stock 580 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 580 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSRU-115-UT-3
Tau Wae LSRU-115-UT-3 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga LOAD SENSOR/ 115V/ 25-100A/ UC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 580 pcs Pepa Raraunga LSRU-115-UT-3.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LSRX
LSRX
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: CURRENT SENSOR W/RELAY 5-200A
I roto i te taonga: 2224 pcs
Tikiake: LSRX.pdf
RFQ
LSRX-OEM
LSRX-OEM
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: LSRX 10 PACK
I roto i te taonga: 153 pcs
Tikiake: LSRX-OEM.pdf
RFQ
LSRW
LSRW
Whakaahuatanga: FUSE HLDR THREAD 125V 15A CHASS
I roto i te taonga: 1804 pcs
Tikiake: LSRW.pdf
LSRX-C
LSRX-C
Tikiake: LSRX-C.pdf
LSRY
LSRY