LSRU-115-UT-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LSRU-115-UT-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua LOAD SENSOR/ 115V/ 5-25A/ UC T
Ngā Rauemi: LSRU-115-UT-2.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Waehere Stock 532 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 532 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSRU-115-UT-2
Tau Wae LSRU-115-UT-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga LOAD SENSOR/ 115V/ 5-25A/ UC T Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 532 pcs Pepa Raraunga LSRU-115-UT-2.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LSRX-OEM
LSRX-OEM
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: LSRX 10 PACK
I roto i te taonga: 153 pcs
Tikiake: LSRX-OEM.pdf
RFQ
LSRU-115-UR-2
LSRU-115-UR-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: LOAD SENSOR/ 115V/ 5-25A/ UC T
I roto i te taonga: 604 pcs
Tikiake: LSRU-115-UR-2.pdf
RFQ
LSRX-C
LSRX-C
Whakaahuatanga: CURRENT SENSOR W/RELAY 5-200A
I roto i te taonga: 1929 pcs
Tikiake: LSRX-C.pdf
LSRY
LSRY
Whakaahuatanga: FUSE HLDR THREAD 125V 15A CHASS