LR600602CR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LR600602CR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR CART 600V 60A CHASSIS
Ngā Rauemi: LR600602CR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LR600602CR
Tau Wae LR600602CR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HLDR CART 600V 60A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4747 pcs Pepa Raraunga LR600602CR.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa Class R Ētahi Ingoa LR60060-2CR
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Purihi Holder
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 1.06" Dia x 5.50" L (26.9mm x 139.7mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 60A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount
Whakatauranga onamata 60A Whakaaetanga Mea -