LR600303SR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LR600303SR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR CART 600V 30A CHASSIS
Ngā Rauemi: LR600303SR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LR600303SR
Tau Wae LR600303SR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HLDR CART 600V 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4331 pcs Pepa Raraunga LR600303SR.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa Class R Ētahi Ingoa LR60030-3SR
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 3
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Purihi Holder
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 0.811" Dia x 5" L (20.60mm x 127mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 30A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
Whakatauranga onamata 30A Whakaaetanga Mea -