LR250302SR
Hua Hua
Tau Wae: LR250302SR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR CART 250V 30A CHASSIS
Ngā Rauemi: LR250302SR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LR250302SR
Tau Wae LR250302SR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HLDR CART 250V 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4858 pcs Pepa Raraunga LR250302SR.pdf
Tuhinga 250V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa - Ētahi Ingoa LR25030-2SR
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Purihi Holder
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 30A 250V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount
Whakatauranga onamata 30A Whakaaetanga Mea -