LR250301SR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LR250301SR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR CART 250V 30A CHASSIS
Ngā Rauemi: LR250301SR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LR250301SR
Tau Wae LR250301SR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HLDR CART 250V 30A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4002 pcs Pepa Raraunga LR250301SR.pdf
Tuhinga 250V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa - Ētahi Ingoa LR25030-1SR
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Purihi Holder
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 30A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Whakatauranga onamata 30A Whakaaetanga Mea -