LJ600602C
Hua Hua
Tau Wae: LJ600602C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS
Ngā Rauemi: LJ600602C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LJ600602C
Tau Wae LJ600602C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5587 pcs Pepa Raraunga LJ600602C.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LJ Ētahi Ingoa LJ60060-2C
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 1.06" Dia x 2.37" L (26.9mm x 60.3mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class J Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 60A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount
Whakatauranga onamata 60A Whakaaetanga Mea -