LJ600601C
Hua Hua
Tau Wae: LJ600601C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS
Ngā Rauemi: LJ600601C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LJ600601C
Tau Wae LJ600601C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4026 pcs Pepa Raraunga LJ600601C.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LJ Ētahi Ingoa LJ60060-1C
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 1.06" Dia x 2.37" L (26.9mm x 60.3mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class J Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 60A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Whakatauranga onamata 60A Whakaaetanga Mea -
Whakautu Whakamutunga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LJ6004D8TP
LJ6004D8TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC 4A 600V TO-252 D-PAK
I roto i te taonga: 79346 pcs
Tikiake: LJ6004D8TP.pdf
RFQ
LJ600601CR
LJ600601CR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS