LJ60030ACR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LJ60030ACR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LJ60030ACR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LJ60030ACR
Tau Wae LJ60030ACR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5554 pcs Pepa Raraunga LJ60030ACR.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LJ Ētahi Ingoa LJ60030-ACR
Whakatakotoranga - Momo Tae DIN Rail
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class J
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 600V Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 30A