LJ60030AC
Hua Hua
Tau Wae: LJ60030AC
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LJ60030AC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LJ60030AC
Tau Wae LJ60030AC Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4538 pcs Pepa Raraunga LJ60030AC.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LJ Ētahi Ingoa LJ60030-AC
Whakatakotoranga - Momo Tae DIN Rail
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class J
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 600V Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 30A