LFR250602CID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFR250602CID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL
Ngā Rauemi: 1.LFR250602CID.pdf2.LFR250602CID.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFR250602CID
Tau Wae LFR250602CID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2749 pcs Pepa Raraunga 1.LFR250602CID.pdf2.LFR250602CID.pdf
Tuhinga 250V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LFR Ētahi Ingoa LFR25060-2CID
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 60A 250V 2 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 60A