LFR250602C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFR250602C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL
Ngā Rauemi: 1.LFR250602C.pdf2.LFR250602C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFR250602C
Tau Wae LFR250602C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3576 pcs Pepa Raraunga 1.LFR250602C.pdf2.LFR250602C.pdf
Tuhinga 250V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LF Ētahi Ingoa LFR250602CLF
LFR250602CLF-ND
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Holder Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo - Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 60A 250V 2 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 60A
Whakaaetanga Mea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFR250303S
LFR250303S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
I roto i te taonga: 4047 pcs
Tikiake: LFR250303S.pdf
RFQ
LFR250602CID
LFR250602CID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL