LFR250301P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFR250301P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
Ngā Rauemi: 1.LFR250301P.pdf2.LFR250301P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFR250301P
Tau Wae LFR250301P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7396 pcs Pepa Raraunga 1.LFR250301P.pdf2.LFR250301P.pdf
Tuhinga 250V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal, Pressure Plate
Raupapa LFR Ētahi Ingoa LFR25030-1P
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 250V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 30A