LFR250301C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFR250301C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
Ngā Rauemi: 1.LFR250301C.pdf2.LFR250301C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFR250301C
Tau Wae LFR250301C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5160 pcs Pepa Raraunga 1.LFR250301C.pdf2.LFR250301C.pdf
Tuhinga 250V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LFR Ētahi Ingoa LFR25030-1C
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 250V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 30A