LFPSJ603.ZXID
Hua Hua
Tau Wae: LFPSJ603.ZXID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LFPSJ603.ZXID.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 994 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 994 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFPSJ603.ZXID
Tau Wae LFPSJ603.ZXID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 994 pcs Pepa Raraunga LFPSJ603.ZXID.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal, Pressure Plate
Raupapa LFPSJ Ētahi Ingoa LFPSJ60-3ID
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 3
Momo Purihi Holder Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 1.06" Dia x 2.37" L (26.9mm x 60.3mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class J
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 60A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 60A