LFPSJ601.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFPSJ601.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LFPSJ601.Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFPSJ601.Z
Tau Wae LFPSJ601.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4415 pcs Pepa Raraunga LFPSJ601.Z.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal, Pressure Plate
Raupapa LFPSJ Ētahi Ingoa F11383
LFPSJ60-1
LFPSJ601.Z-ND
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Holder Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 1.06" Dia x 2.37" L (26.9mm x 60.3mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class J
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 60A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 60A
Whakaaetanga Mea - Whakautu Whakamutunga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFPSJ601.ZXID
LFPSJ601.ZXID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL