LFJ606003C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFJ606003C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFJ606003C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 600V 600A DIN
Ngā Rauemi: 1.LFJ606003C.pdf2.LFJ606003C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 104 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 104 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFJ606003C
Tau Wae LFJ606003C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 600V 600A DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104 pcs Pepa Raraunga 1.LFJ606003C.pdf2.LFJ606003C.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LF Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 3 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo 2.5" Dia x 8" L (63.5mm x 203.2mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related Class J Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 600A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail
Whakatauranga onamata 600A Whakaaetanga Mea -