LFJ606001C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFJ606001C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFJ606001C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 600V 600A DIN
Ngā Rauemi: 1.LFJ606001C.pdf2.LFJ606001C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 265 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 265 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFJ606001C
Tau Wae LFJ606001C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 600V 600A DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 265 pcs Pepa Raraunga 1.LFJ606001C.pdf2.LFJ606001C.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LF Ētahi Ingoa LFJ60600-1C
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 2.5" Dia x 8" L (63.5mm x 203.2mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class J
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 600A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 600A