LFG600202CDINR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFG600202CDINR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFG600202CDINR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 20A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LFG600202CDINR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFG600202CDINR
Tau Wae LFG600202CDINR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 20A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2103 pcs Pepa Raraunga LFG600202CDINR.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LF Ētahi Ingoa LFG60020-2CDINR
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.406" Dia x 1.406" L (10.3mm x 35.7mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class G
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 20A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 20A