LFG600153CDINR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFG600153CDINR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFG600153CDINR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 15A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LFG600153CDINR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFG600153CDINR
Tau Wae LFG600153CDINR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 15A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1634 pcs Pepa Raraunga LFG600153CDINR.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LF Ētahi Ingoa LFG60015-3CDINR
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 3
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.406" Dia x 1.311" L (10.3mm x 33.3mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class G
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 15A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 15A