LCFE080602G900TG
Hua Hua
Tau Wae: LCFE080602G900TG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CMC 2LN 100MA 90 OHM SMD
Ngā Rauemi: LCFE080602G900TG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LCFE080602G900TG
Tau Wae LCFE080602G900TG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CMC 2LN 100MA 90 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74733 pcs Pepa Raraunga LCFE080602G900TG.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.034" L x 0.026" W (0.87mm x 0.67mm) Raupapa LCFE
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0302 (0806 Metric), 6 Lead Ētahi Ingoa F10192CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 90 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.022" (0.55mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga ESD
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 8 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 8 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 100mA Whakaaetanga -