LCFE080602A250TG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LCFE080602A250TG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CMC 2LN 100MA 25 OHM SMD
Ngā Rauemi: LCFE080602A250TG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LCFE080602A250TG
Tau Wae LCFE080602A250TG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CMC 2LN 100MA 25 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88558 pcs Pepa Raraunga LCFE080602A250TG.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.034" L x 0.026" W (0.87mm x 0.67mm) Raupapa LCFE
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0302 (0806 Metric), 6 Lead Ētahi Ingoa F10187TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 25 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.022" (0.55mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga ESD
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 25 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 5 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 5 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 100mA Whakaaetanga -