LA100P7004
Hua Hua
Tau Wae: LA100P7004
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 700A 1KVAC/750VDC
Ngā Rauemi: LA100P7004.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 109 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 109 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LA100P7004
Tau Wae LA100P7004 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 700A 1KVAC/750VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 109 pcs Pepa Raraunga LA100P7004.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 750V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 1kV
Rahi / Rahi 2.882" Dia x 7.441" L (73.20mm x 189.00mm) Raupapa POWR-GARD® LA100P
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa LA100P700-4
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 700A