LA100P6004
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LA100P6004
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 600A 1KVAC/750VDC
Ngā Rauemi: LA100P6004.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 129 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 129 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LA100P6004
Tau Wae LA100P6004 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 600A 1KVAC/750VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 129 pcs Pepa Raraunga LA100P6004.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 750V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 1kV
Rahi / Rahi 2.500" Dia x 7.717" L (63.50mm x 196.00mm) Raupapa POWR-GARD® LA100P
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa LA100P600-4
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 600A