L70S400.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L70S400.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 400A 700VAC/650VDC
Ngā Rauemi: L70S400.V.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 571 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 571 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L70S400.V
Tau Wae L70S400.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 400A 700VAC/650VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 571 pcs Pepa Raraunga L70S400.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 650V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Rahi / Rahi 2.000" Dia x 2.843" L (50.80mm x 72.20mm) Raupapa POWR-GARD® L70S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa L70S 400
L70S400
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 400A