L70S200.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L70S200.V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L70S200.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 200A 700VAC/650VDC
Ngā Rauemi: L70S200.V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L70S200.V
Tau Wae L70S200.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 200A 700VAC/650VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1212 pcs Pepa Raraunga L70S200.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 650V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Rahi / Rahi 1.500" Dia x 2.843" L (38.10mm x 72.20mm) Raupapa POWR-GARD® L70S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa F11309
L70S 200
L70S200
L70S200.V-ND
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 200A