L60S070.V
Hua Hua
Tau Wae: L60S070.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 70A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: L60S070.V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L60S070.V
Tau Wae L60S070.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 70A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1352 pcs Pepa Raraunga L60S070.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 1.063" Dia x 2.906" L (27.00mm x 73.80mm)
Raupapa POWR-GARD® L60S Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa L60S 70
L60S070
L60S70
Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 70A Katoa -