L60S050.T
Hua Hua
Tau Wae: L60S050.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 50A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: L60S050.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L60S050.T
Tau Wae L60S050.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 50A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1522 pcs Pepa Raraunga L60S050.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 0.811" Dia x 2.780" L (20.60mm x 70.60mm)
Raupapa POWR-GARD® L60S Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa L60S 50
L60S050
L60S50
Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 50A Katoa -