L50S600.X
Hua Hua
Tau Wae: L50S600.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 600A 500VAC/450VDC
Ngā Rauemi: L50S600.X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 756 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 756 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L50S600.X
Tau Wae L50S600.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 600A 500VAC/450VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 756 pcs Pepa Raraunga L50S600.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 2.000" Dia x 2.220" L (50.80mm x 56.40mm) Raupapa POWR-GARD® L50S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa L50S 600
L50S600
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 600A