L50S400.V
Hua Hua
Tau Wae: L50S400.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 400A 500VAC/450VDC
Ngā Rauemi: L50S400.V.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 998 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 998 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L50S400.V
Tau Wae L50S400.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 400A 500VAC/450VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 998 pcs Pepa Raraunga L50S400.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 1.500" Dia x 2.094" L (38.10mm x 53.20mm) Raupapa POWR-GARD® L50S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa L50S 400
L50S400
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 400A