L50S175.V
Hua Hua
Tau Wae: L50S175.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 175A 500VAC/450VDC
Ngā Rauemi: L50S175.V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L50S175.V
Tau Wae L50S175.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 175A 500VAC/450VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1709 pcs Pepa Raraunga L50S175.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 1.220" Dia x 2.126" L (31.00mm x 54.00mm) Raupapa POWR-GARD® L50S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa L50S 175
L50S175
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 175A