L50S070.T
Hua Hua
Tau Wae: L50S070.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 70A 500VAC/450VDC
Ngā Rauemi: L50S070.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L50S070.T
Tau Wae L50S070.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 70A 500VAC/450VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2248 pcs Pepa Raraunga L50S070.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 1.000" Dia x 2.126" L (25.40mm x 54.00mm) Raupapa POWR-GARD® L50S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa L50S 70
L50S070
L50S70
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 70A