L201E5RP
Hua Hua
Tau Wae: L201E5RP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
Ngā Rauemi: 1.L201E5RP.pdf2.L201E5RP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L201E5RP
Tau Wae L201E5RP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3972 pcs Pepa Raraunga 1.L201E5RP.pdf2.L201E5RP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 200V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-92
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Tae Mahi -65°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 1A Through Hole TO-92
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 1A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 16.7A, 20A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 5mA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
I roto i te taonga: 4646 pcs
Tikiake: L201E5.pdf
RFQ
L202-3080033C30001
L202-3080033C30001
Kaihanga: LUMILEDS
Whakaahuatanga: LED BOARD 3000K 80CRI WAGO CONN
I roto i te taonga: 5856 pcs
Tikiake: L202-3080033C30001.pdf
RFQ
L201E3
L201E3
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: L201E3.pdf
L201E3RP
L201E3RP
Tikiake: L201E3RP.pdf
L201E8
L201E8