L201E575
Hua Hua
Tau Wae: L201E575
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
Ngā Rauemi: 1.L201E575.pdf2.L201E575.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L201E575
Tau Wae L201E575 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4773 pcs Pepa Raraunga 1.L201E575.pdf2.L201E575.pdf
Momotuhi - Tae Atu 200V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-92
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Tae Mahi -65°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 1A Through Hole TO-92
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 1A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 16.7A, 20A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 5mA
Ngā Hua e hāngai ana
L201DC
L201DC
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: 0201 S HI FREQ IND DESIGNER KIT
I roto i te taonga: 2517 pcs
Tikiake: L201DC.pdf
RFQ
L201E5RP
L201E5RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
I roto i te taonga: 3972 pcs
Tikiake: L201E5RP.pdf
RFQ
L201E3RP
L201E3RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: L201E3RP.pdf
L201E8
L201E8
Tikiake: L201E8.pdf
L201051SS03Q
L201051SS03Q
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DPST 4A 125V
Tikiake: L201051SS03Q.pdf
L202-3080033C30000
L202-3080033C30000
Kaihanga: LUMILEDS
Whakaahuatanga: LED 3535L 3P11S 3000K 80CRI
Tikiake: L202-3080033C30000.pdf
L201E6
L201E6
Tikiake: L201E6.pdf
Kaihanga: LUMILEDS
Whakaahuatanga: LED 3535L 3P11S 3500K 80CRI
Tikiake: L202-3580033C30000.pdf
L201E3
L201E3
Tikiake: L201E3.pdf
L201E3AP
L201E3AP
Tikiake: L201E3AP.pdf
Whakaahuatanga: LED BOARD 3000K 80CRI WAGO CONN
L201E5
L201E5
Tikiake: L201E5.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel