KLPC750.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLPC750.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 750A 600VAC/480VDC
Ngā Rauemi: KLPC750.X.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 130 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 130 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLPC750.X
Tau Wae KLPC750.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 750A 600VAC/480VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 130 pcs Pepa Raraunga KLPC750.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 480V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.500" Dia x 3.752" L (63.50mm x 95.30mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® KLPC
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa KLPC 750
KLPC750
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 750A