KLPC4000X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLPC4000X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 4KA 600VAC/480VDC
Ngā Rauemi: KLPC4000X.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 53 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 53 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLPC4000X
Tau Wae KLPC4000X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 4KA 600VAC/480VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 53 pcs Pepa Raraunga KLPC4000X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 480V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 5.752" Dia x 4.000" L (146.10mm x 101.60mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® KLPC