KLDR025.TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR025.TXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLDR025.TXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: KLDR025.TXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLDR025.TXP
Tau Wae KLDR025.TXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6685 pcs Pepa Raraunga KLDR025.TXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLDR
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa F11252
KLDR 25A
KLDR025
KLDR025.TXP-ND
KLDR25
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 25A
Katoa CC Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, UL Nga tono Transformer Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KLDR03.2TXP
KLDR03.2TXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 3.2A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 4786 pcs
Tikiake: KLDR03.2TXP.pdf
RFQ
KLDR030.HXP
KLDR030.HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 5977 pcs
Tikiake: KLDR030.HXP.pdf
RFQ
KLDR025.T
KLDR025.T
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC